Корзина
159 отзывов
+380509182692
+380965852962
+380509182692
+380933238517
SENIL - Интернет-магазин техники и электроники
Автосигналізація Pandora DX 9X, фото 1
Автосигналізація Pandora DX 9X, фото 2Автосигналізація Pandora DX 9X, фото 3

Автосигналізація Pandora DX 9X

5 531 грн.

 • В наличии
 • Код: 10199345
Автосигналізація Pandora DX 9X
Автосигналізація Pandora DX 9XВ наличии
5 531 грн.
Купить
+380965852962
 • +380509182692
 • +380933238517
+380965852962
 • +380509182692
 • +380933238517
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автосигналізація Pandora DX-9x є більш бюджетної, але не менш насиченою функціонально версією моделі Pandora DX-90 B за рахунок деяких змін в комплектації.

Двостороння охоронно-сервісна система, яка зібрала в собі найактуальніші і перевірені часом рішення, щоб стати зручним і улюбленим всіма продуктом.
Pandora DX-9x сподобається автовласникові зручним брелоком D-010 з сучасним дизайном, впевненою дальністю перевіреного роками експлуатації радиотракта на 868 MHz, лаконічною індикацією даних про стан автомобіля і охоронної системи на OLED-дисплеї.
Всі функції охоронної системи Pandora DX-9x доступні в смартфоні власника! Додаток, що працює по Bluetooth, дозволяє: управляти режимами охорони; запускати і глушити двигун на відстані декількох десятком метрів, чого в більшості випадків буває досить (потрібно далі в комплекті є брелок D-010). Вперше в двосторонніх охоронних системах без GSM-інтерфейсу на дисплеї вашого смартфона відображається: повна історія подій; інтуїтивно зрозуміле розклад автоматичних запусків двигуна; оперативна регулювання чутливості датчиків удару / нахилу / руху і багато іншого, що рідко було доступно навіть для систем преміум-сегмента, а тепер присутня в масовому, недорогому виробі.
Фахівцю з монтажу цей продукт здасться простим і логічним, оскільки все необхідне програмування можна здійснити зі смартфона. Використання збережених конфігурацій при однотипних установках дозволяє значно скоротити час, а робота зведеться до підключення необхідної кількості проводів. Для складних або авторських установок система також підтримує роботу з професійною програмою Pandora Alarm Studio.
Pandora DX-9x, володіє широким набором цифрових інтерфейсів (2CAN / LIN / IMMO-KEY) і підтримує технології обходу штатного іммобілайзера, включаючи унікальні алгоритми запуску які є тільки у Pandora: Mercedes c блоком сертифікації FBS3; UAZ Patriot; все нові моделі Kia / Hyundai, включаючи початок 2000-х років випуску; запуск автомобілів BMW E-серії з передвстановленим модулем BMW-bypass і величезний перелік інших автомобілів Якщо говорити про німців, то тільки рішення Pandora дозволяє в лоб заощадити кілька десятків тисяч рублів при незрівнянно більш високому функціоналі і якості роботи.
Вбудований в Pandora DX-9x економічний інтерфейс Bluetooth 4.2 Low Energy дозволяє значно розширити можливості бюджетної системи за допомогою периферійних Bluetooth-пристроїв нашого виробництва.


Характеристики:

ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ
Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
ВИСОКА енергоекономічних
Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
діалоговому ДИНАМІЧНИЙ КОД
Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
ІНТЕГРОВАНИЙ BLUETOOTH-ІНТЕРФЕЙС
Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
ІНТЕГРОВАНИЙ LIN-ІНТЕРФЕЙС
Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ Автоматичний ЗАПУСК ДВИГУНА
Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює стан автомобіля.
БАГАТОКАНАЛЬНИЙ RFM-ІНТЕРФЕЙС НА 868 MHZ
Забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) - управління основними функціями охоронно-сервісної системи.
Мультисистемність 2ХCAN-ІНТЕРФЕЙС
Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
НАЯВНІСТЬ ДВОСТОРОННЬОЇ брелок
Двосторонній брелок - основний засіб управління і контролю стану системи.
обхідник іммобілайзер з клонуванням КЛЮЧА
Інтегрований бесьключевой обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску.
ПРОЦЕССОР CORTEX-M4
Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
Сумісність З PANDORA ALARM STUDIO
Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
ТЕХНОЛОГІЯ КЛОНУВАННЯ
Дозволяє суттєво розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
УПРАВЛІННЯ опалювачі
Гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачі.

Стандартна комплектація:

 • Основний блок DX9x 1 шт.
 • Брелок LCD D010 black 1 шт.
 • ЗІП кріплення DX 1 шт.
 • Кнопка BS2 1 шт.
 • Кабель DX90 v2 IMMO 1 шт.
 • Основний кабель X1000 1 шт.
 • Релейний модуль автозапуску RMD-5M 1 шт.
 • Кабель аналогового термодатчика L3000 1 шт.
 • Друкована продукція
 • Упаковка
Характеристики
Основные
Производитель  Pandora
ТипДвусторонняя
Информация для заказа
 • Цена: 5 531 грн.